agencja hostess Warszawa

Zadbaj o biznes – my zadbamy o gości

Agencja Hostess i Modelek


PROFESJONALNA AGENCJA HOSTESS

Wiemy, jak ważne podczas eventów jest dobre wrażenie, dlatego starannie przeprowadzamy procesy selekcji, aby wybrane przez nas hostessy w najlepszy możliwy sposób reprezentowały Państwa firmę na targach, galach czy bankietach. Nie tylko w Warszawie.

HOSTESSY NA TARGI, PROMOCJE I EVENTY

Zachowując profesjonalne podejście, nasze działania skupiamy na organizacji i koordynacji głównie poniższych wydarzeń:

Targi i konferencje

Nasze hostessy pomogą Państwu m.in. w rozdawaniu materiałów promocyjnych czy witaniu i kierowaniu gości do odpowiednich sektorów.

Gale i bankiety

Do tego typu wydarzeń, proponujemy wynajem eleganckich hostess z klasą, które profesjonalnie zajmą się obsługą recepcji lub/i gości na sali.

Akcje promocyjne

Do akcji związanych z promocją usług, produktów lub wydarzeń, proponujemy hostessy, które są otwartymi, łatwo nawiązującymi kontakt osobami.

Imprezy firmowe i masowe

Wsparcie naszych hostess w takich eventach najczęściej polega na witaniu gości i udzielaniu im informacji na temat wydarzenia. Również w języku obcym.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

PORTFOLIO

ZOBACZ WYDARZENIA ORAZ EVENTY W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ

hostessy na targi Warszawa


modele

Warto pamiętać, że oprócz Modelek i Hostess nasza Agencja zapewnia również obsługę Modeli i Hostów oraz usługi Managerów, Promotorów, Ambasadorów Marki, Tancerzy, Animatorów i Konsultantów, a także pozostałego, równie cennego Personelu pomocniczego na każde wydarzenie dla klientów na całym świecie. modelki

Każda Modelka i Hostessa zatrudniona w naszej agencji przechodzi przez wymagający proces rekrutacyjny, dzięki czemu mamy pewność, że naszym Klientom gwarantujemy najwyższej jakości usługi, dostarczane przez profesjonalistów. Połączenie wyjątkowej urody, elegancji, inteligencji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, pozwala naszym Modelkom i Hostessom skutecznie promować markę, bądź produkt na wielu wyjątkowych wydarzeniach.

hostessy na promocje Warszawa

Najaktywniej działamy na terenie największych Polskich miast, jednak jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa event na terenie całego kraju.

Warszawa | Poznań | Katowice | Kielce | Gdańsk | Łódź | Wrocław | Bydgoszcz

WSPÓŁPRACUJEMY

Aby zapewnić Państwu pełną gamę usług, współpracujemy z dużym gronem osób i firm. Do naszych współpracowników należą m.in.:

tancerki, tancerze


 zespoły taneczne  


choreografowie  


artyści  


muzycy


 

aktorzy    


konferansjerzy    


fotograficy    


projektanci kostiumów    


styliści


 

wizażyści  


fryzjerzy  


graficy  


scenografowie


operatorzy video


 

o nas

Zajmujemy się wspieraniem działań marketingowych w Warszawie i całej Polsce pod względem obsługi hostess i hostów oraz modelek i modeli. Oprócz tego na terenie całego kraju oferujemy Państwu wynajem supervisorów, koordynatorów i animatorów na wszelkiego rodzaju eventy i działania promocyjne.

Lata doświadczeń i rosnąca grupa zadowolonych klientów to najwyraźniejszy dowód świadczący o naszym profesjonalnym podejściu do klienta, oddaniu pracy i zaangażowaniu się w realizację powierzonych zadań. Różnorodność proponowanych usług, które proponujemy również jako podwykonawca pozwala nam wspomóc każdą imprezę, przygotowując ofertę pod konkretne zamówienie.VIVACE AGENCJA HOSTESS I MODELEK

ul. Marysińska 19
04-606 Warszawa

+48 (22) 247 86 91

kontakt@agencjavivace.pl

Facebook     Google+    Twitter   Instagram   LinkedIn